Przemek Szafrański - ambasador marki NEO TOOLS oraz specjalista od prac warsztatowych, kierując się swoim gustem i doświadczeniem, przygotował wyselekcjonowaną listę wyjątkowych i uniwersalnych prezentów świątecznych. Zestawienie może posłużyć jako cenne źródło inspiracji dla pomysłów na gwiazdkowe upominki. Rekomendujemy je dla każdego, kto chciałyby uszczęśliwić bliskich, ale nie bardzo wie od czego zacząć.

Przemek Szafrański jest właścicielem serwisu Diffland specjalizującym się w samochodach marki Land Rover, współprowadzącym program ,,Wojny Samochodowe” w TVN Turbo Duda kontra Szafrański oraz miłośnikiem motoryzacji od ponad 25 lat. Podczas setek projektów w których brał udział w swojej karierze, przetestował niezliczone ilości narzędzi oraz odzieży BHP. Teraz z czystym sumieniem może polecić te, które okazały się strzałami w dziesiątkę!

Wśród rekomendowanych produktów można znaleźć m.in. świeżo wydaną kolekcję odzieży warsztatowej MotoSynteza, która powstała we współpracy właśnie z Przemkiem Szafrańskim, ale także nową kolekcję BHP NEO Garage. Ambasador do roli idealnego prezentu wytypował również wielozadaniowe zestawy narzędziowe oraz akcesoria, których nie powinno zabraknąć zarówno w warsztacie profesjonalisty jak i majsterkowicza. Wszystkie produkty cechuje wyjątkowa jakość oraz imponująca solidność. Rekomendacjom od Przemka Szafrańskiego po prostu warto zaufać! 


Odzież BHP – kolekcje autorskie

Zarówno kolekcja MotoSynteza jak i NEO Garage to linie odzieży warsztatowej, które zostały przygotowane w zaangażowanej współpracy z Przemkiem Szafrańskim. Charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, dbałością o detale i przyjemną estetyką. Obie kolekcje są wynikiem długich rozmów przeprowadzonych z mechanikami – wsłuchiwaniem się oraz odpowiadaniem na ich bieżące potrzeby.

Nic dziwnego, że znalazły się w poleceniach Przemka Szafrańskiego – w końcu był on jedną z osób, dzięki którym te linie ujrzały światło dzienne! W ich składzie znajdziecie niezawodne bluzy, spodnie, t-shirty i koszulki polo. Ta propozycja odzieży spotka się z entuzjazmem zarówno profesjonalistów jak i niedzielnych majsterkowiczów!


Dla motofanów

Co może być lepszego od jednego narzędzia? Pełen zestaw narzędzi! Przemek Szafrański wytypował najbardziej praktyczne oraz niezawodne, jego zdaniem, kompozycje narzędziowe kluczy, które sprawdzą się w wielu warsztatowych zadaniach. Wśród wybranych produktów znalazły się m.in. klasyczne zestawy kluczy płasko-oczkowych (w różnych wersjach oraz kombinacjach ilościowych), a także wkrętaki czy niezwykle istotne w awaryjnych momentach – urządzenie rozruchowe.

Narzędzia oferowane są często w walizkach lub kasetach – łatwo się transportują oraz wygodnie przechowują. Ucieszą szczególnie te osoby, które lubią być przygotowane na każdą sytuację!


Bądź gotowy na… survival!

Na pewno każdy w swoim otoczeniu ma kogoś, kto uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu. Nic dziwnego – możliwość biwakowania pod rozgwieżdżonym niebem, daleko od cywilizacji to wspaniały sposób na sprawdzenie siły własnego charakteru. Jak uszczęśliwić osobę, którą ciągnie do dzikiej przyrody?

Przemek Szafrański podpowiada, które produkty mogą okazać się w survivalu potrzebne i jednocześnie nie zajmują dużo miejsca w plecaku! Dla osób, które cenią sobie ekstremalne doświadczenia, a także oczekują od życia jeszcze więcej – mamy doskonałe zestawienie czajników turystycznych, lamp, setów survivalowych czy noży taktycznych.


Blask (niekoniecznie) pierwszej gwiazdki!

Miesiące zimowe kojarzą się z szybko zapadającym zmrokiem. Ciemność może zastać jednak każdego niezależnie od aktualnego miesiąca. Dodatkowe źródło oświetlenia przydaje się podczas awaryjnych sytuacji z samochodem, drobnych napraw w domu, odcięcia prądu czy w trakcie biwaków.

Przemek Szafrański przygotował zestawienie swoich ulubionych latarek i naświetlaczy, które sprawdzą się niezależnie od okoliczności. Latarki akumulatorowe, poręczne urządzenia kieszonkowe czy nawet źródła światła, jakich z powodzeniem można używać bez potrzeby angażowania rąk – oferta jest bogata i różnorodna, podobnie jak szerokie są potrzeby osób, które warto obdarować.