Święta to doskonały moment, żeby pokazać bliskiej osobie jak bardzo jest dla nas ważna. Nawet kiedy dobrze kogoś znamy, nie od razu przychodzi nam do głowy pomysł, w jaki sposób sprawić mu radość. Czy bardziej właściwie będzie postawić na coś praktycznego, a może trafniejszy okaże się zabawny gadżet? I jak wybrać odpowiedni przedmiot wśród szerokiej gamy propozycji? 

Z pomocą przychodzą świąteczne elfy! Przygotowały one zestawienie najciekawszych pomysłów prezentowych, które zachwycą osoby w aż 6 kategoriach zainteresowań! Wystarczy zastanowić się czy bliski spędza najwięcej czasu na rybach, w swoim warsztacie majsterkowicza czy uprawiając emocjonujący survival. Dla jeszcze większej łatwości w podejmowaniu decyzji i z troską o domowe budżety, elfy przewidziały kategorie cenowe w sekcji Bestsellery. Dzięki nim, możesz skupić się na tych produktach, które mieszczą się w zaplanowanej kwocie prezentowej.


Bestsellery

Majsterkowicz

Zdobywca szos

Miłośnik aktywności na świeżym powietrzu 

Gadżeciarze i przyszli odkrywcy

Przezorny kolekcjoner


Bestsellery

To kategoria zbierająca w jednym miejscu największe hity marek NEO oraz GRAPHITE. Świetnie sprawdza się w sytuacjach, kiedy niewiele wiemy o upodobaniach osoby, którą chcemy obdarować, a mimo to zależy nam na wartościowym oraz przydatnym prezencie. W Bestsellerach znajdziecie najchętniej wybierane narzędzia, niezbędne akcesoria oraz technologiczne nowinki – wszystkie spełniają warunki uniwersalnego i trafionego upominku.


Majsterkowicz

Każdy na pewno zna osobę, która niemal nie opuszcza swojego starannie uporządkowanego warsztatu. Uwielbia spędzać tam czas, wykonując drobne naprawy, segregując śrubki lub po prostu – dumając nad sensem życia. Pasjonaci majsterkowania to osoby znające się na rzeczy, dlatego specjalnie dla nich przygotowaliśmy narzędzia oraz akcesoria wysokiej klasy, aby mogli się nimi cieszyć przez wiele sezonów. W zestawieniu znajdziecie produkty, które nawet jeżeli się zdublują już z tymi posiadanymi (jak np. niezawodne akumulatory Energy+), to na pewno przydadzą się w większej ilości.


Zdobywca szos

W strefie świątecznych pomysłów nie moglibyśmy pominąć również żadnego moto-fana! Zarówno marki NEO TOOLS jak i GRAPHITE oferują narzędzia niezbędne dla miłośnika motocykli, samochodów czy tuningu lub serwisowania. Wysokiej jakości klucze nasadowe, urządzenia niezbędne na wypadek nieprzewidzianego wypadku, ale i wpływająca na bezpieczeństwo użytkownika odzież BHP – ucieszą obdarowanego oraz z pewnością utwierdzą go w przekonaniu, że wam na nim zależy.


Miłośnik aktywności na świeżym powietrzu

Jeżeli bliska osoba poświęca dużo czasu przebywając na zewnątrz i skupia się przy tym na rozmaitych aktywnościach, takich jak – eksplorowanie odludnych miejsc, jazda na rowerze, wędkowanie, a może survival, to trafiłeś na właściwą kategorię! Dla miłośników świeżego powietrza mamy prawdziwe niezbędniki, takie jak np. narzędzia wielofunkcyjne, wodoodporne etui na telefon, latarki czołowe czy produkty do biwakowania. Z przedmiotami marek NEO i GRAPHITE każda wyprawa będzie jeszcze bardziej ekscytująca!

Multitoole i zestawy

Przydatny sprzęt biwakowy

Torby i plecaki

Odzież termiczna i akcesoria


Gadżeciarz i przyszły odkrywca

Nie ma nic lepszego na wkupienie się w łaski, od pokazania komuś, że znasz jego gust i doskonale wiesz, co może mu się spodobać. W naszym zestawieniu przygotowaliśmy produkty-pewniaki, które cieszą oko, są praktyczne, a przy okazji nawiązują do zainteresowań (i wieku!) obdarowanego.

Dla gadżeciarza mamy m.in. fantastyczny kubek, będący imitacją ułożonych na sobie opon, zabawne skarpetki w narzędzia (dodatkowo ciepłe, wygodne i świetnie sprawdzające się również zimą) czy miękką poduszkę będącą uzupełnieniem wystroju pomieszczenia

Dla przyszłych odkrywców oraz z myślą, że wielkie umysły kształtują się w dzieciństwie marka NEO oraz GRAPHITE przygotowała z kolei propozycje bezpiecznych zabawek, które rozwiną w najmłodszych pasję do majsterkowania! Nie brakuje także kreatywnych propozycji dla nieco starszych dzieci oraz nastolatków.


Przezorny kolekcjoner – gotowe zestawy narzędzi

Kiedy jednak chce się na kimś zrobić prawdziwe wrażenie i zagwarantować pełen pakiet wysokiej jakości narzędzi i elektronarzędzi, warto rozważyć skomponowane przez specjalistów zestawy. Oferowane często w praktycznych i estetycznych walizkach lub kasetach sprawiają, że łatwo je przenosić oraz jeszcze łatwiej przechowywać. Będą nieocenione w przypadku profesjonalistów w swojej dziedzinie jak i amatorów, którzy lubią być przygotowani na każdą okoliczność!