Kiedy już zostanie przystrzyżony trawnik, wypielone grządki i przycięte krzewy – można prawie zacząć cieszyć się ogrodem oraz jego kojącą zielenią. Zanim jednak pracę będzie można uznać za ukończoną, nie należy zapominać o ważnym elemencie, który staje się nieoceniony szczególnie po zmroku. Mowa oczywiście o odpowiednim oświetleniu pełniącym zarówno funkcje użytkowe jak i ozdobne.

Marka NEO Tools posiada w swojej ofercie lampy, który dobrze się prezentują, jak i są wytrzymałe na warunki atmosferyczne czy oferują intensywne, miękkie światło, które sprawdzi się zarówno w przydomowym ogródku, na działce oraz na tarasie. Dla większej wygody zapoznania się z asortymentem pogrupowaliśmy źródła światła według ich umiejscowienia.


Lampy gruntowe

Jest to rodzaj lamp trawnikowych, które montowane są w ziemi za pomocą lekko zaostrzonego końca – dzięki któremu można je wygodnie umieszczać na rozmaitych nierównościach terenu czy wbijać nawet w znacznych odległościach od zabudowań, a także za pośrednictwem systemu śrub. Większość oferowanych lamp marek NEO Tools to ekologiczne oświetlenie solarne. Decydując się na nie, nie musisz obawiać się o ciągnące się kable oraz uciążliwą elektrykę. Szczególnie przydatna może okazać się lampa solarna najazdowa LED 99-086, która charakteryzuje się odpornością na nacisk nawet do 30 ton. To eleganckie i nowoczesne rozwiązanie np. do drogi prowadzącej do garażu lub przydomowego parkingu.

Lampy gruntowe i naziemne dobrze się prezentują, jednocześnie podkreślając kształty niskich krzewów. Doskonale nadają się do lepszego uwidocznienia ścieżek, chodników czy podjazdów.


Lapmy elewacyjne

Za pomocą lamp elewacyjnych można podświetlić numer domu, wyeksponować fakturę ściany czy wskazać drogę prowadzącą do drzwi. Tego rodzaju źródło światła dobrze sprawdza się również na murowanych ogrodzeniach. Dostępne jest w wersji na zasilanie słoneczne oraz standardowe przyłącze do prądu.

Lampy elewacyjne polecane są zarówno w przypadku nowego budownictwa jak i zabytkowej architektury. Podkreślają piękno skosów oraz detali, a przy tym gwarantują większe bezpieczeństwo przy zastosowaniu z systemem monitoringu.


Lampy przenośne

Lampy odpowiednie podczas okazjonalnych przyjęć w ogrodzie, biwaków czy do oświetlania tarasu. Kiedy organizując imprezę plenerową dążysz do osiągnięcia filmowej scenografii– sięgnij po reflektor pojedynczy na statywie 99-060, oferujący intensywne światło oraz ciekawe walory wizualne. Z kolei lampa warsztatowa 99-043 to uniwersalny produkt, który dzięki wbudowanemu hakowi wykorzystasz także na balkonie czy tarasie.

Marka NEO Tools to gwarancja wysokiej jakości produktów. W swoim asortymencie posiada lampy oferujące intensywne, ale i efektowne światło, które będą doskonale prezentować się w każdym ogrodzie.