Czas na większą precyzję – zestawy kluczy nasadowych

Trzy rodzaje zestawów narzędziowych marki NEO Tools, które przygotowane zostały pod kątem różnego zapotrzebowania odbiorców. Specjaliści opracowali klucze nasadowe według częstotliwości ich użytkowania, oferując serie:  MOTO BASE, MOTO EXPERT I UNIVERSAL.

Seria MOTO BASE – podstawowe wyposażenie narzędziowe, zawierające klucze w rozmiarach mocowania ¼”, 3/8” lub ½”. W zależności od konkretnego zestawu, oferowanych jest w ramach jednego produktu od 20 do nawet 100 elementów. MOTO BASE zawiera od jednej do maksymalnie dwóch grzechotek, przedłużki, nasadki, pokrętła lub bity. Polecany do prostych zadań przy motocyklu lub samochodzie.

Seria MOTO EXPERT – seria kierowana do profesjonalistów oraz specjalistów, którzy mają wysokie wymagania co do wybieranych narzędzi. Zawarte w tych zestawach klucze występują również w szerszym zakresie rozmiarowym. Każdy komplet składa się przeważnie z trzech rozmiarów grzechotek, dużej kolekcji bitów, nasadek, przedłużek czy też kluczy płasko-oczkowych. Walizki zawierają około 100 wysokiej jakości elementów.

Seria UNIVERSAL – zestawy charakteryzujące się najbardziej kompleksowym zbiorem narzędziowym, które sprawdzą się podczas konserwacji, napraw, rozmaitych i niespodziewanych sytuacji czy też po prostu do codziennych wyzwań w garażu oraz warsztacie. Zawierają od 2 do 3 grzechotek, nasadki, bity, klucze płasko-oczkowe, ale i mniej standardowe próbniki, wkrętaki lub szczypce. Seria UNIVERSAL to nawet 300 elementów w jednej walizce!