Nadal zastanawiacie się nad wyborem świątecznego prezentu? Mamy dla Was nietuzinkową propozycję!

Narzędzia marki NEO są pomocne zarówno w codziennej pracy zawodowej jak i okazjonalnych naprawach domowych. Ale to nie wszystko – często doskonale sprawdzają się również w hobby i sporcie. Najlepszym tego przykładem jest współpraca NEO Tools z jedną z najlepszych drużyn darterskich w Polsce!  

Czym jest dart? To bardzo dynamicznie rozwijająca się w Polsce dyscyplina, która polega na celnym rzucaniu lotkami do tarczy. Ważne, aby trafiać w określone wartości we właściwej kolejności (prosimy nie mylić tego sportu z typową tarczą strzelecką, gdzie liczy się tylko celowanie w środek za 10 punktów).

Marka NEO Tools już od pewnego czasu współpracuje z obecnym Mistrzem Polski w Bullshooter. W skład zwycięskiej drużyny wchodzą wielokrotni zwycięzcy największych turniejów w Polsce oraz medaliści Mistrzostw Europy.

To właśnie dzięki ich wieloletniemu doświadczeniu w dyscyplinie darta, udało się przygotować listę produktów, które będą niezbędne do montażu tarczy darterskiej. Jeżeli poszukujesz oryginalnego i cieszącego się coraz większą popularnością sportu – z narzędziami marki NEO postawisz pierwszy krok w stronę świetnej zabawy, nawet w warunkach domowych!

 
Zapraszamy także do obserwowania profilu drużyny NEO DARTS TEAM i śledzenia ich emocjonujących rozgrywek na Facebooku