Podstawowym celem odzieży roboczej jest zapewnienie nie tylko elementarnego bezpieczeństwa, ale również komfortu w miejscu pracy. W zależności od rodzaju wykonywanych zadań, należy zwrócić uwagę czy ubrania posiadają właściwości antystatyczne, są wyposażone w elementy odblaskowe lub przystosowane do działania w wysokich temperaturach.

Kolekcja BHP Lato w wykonaniu marki NEO Tools to nowoczesne, innowacyjne i skrojone dokładnie według potrzeb użytkowników podejście do odzieży roboczej! W miesiącach letnich warto zwrócić uwagę na odpowiednie tkaniny zapewniające właściwą wentylację oraz modele zaprojektowane z myślą o upałach. W przypadku NEO Tools niezależnie czy mowa o krótkich spodenkach, czapkach, koszulkach lub butach – każdy produkt został przygotowywany z myślą o uniwersalnym zastosowaniu. Równie dobrze sprawdzi się więc w pracy, ale także podczas codziennego użytkowania. To wygodne rozwiązanie dla majsterkowiczów oraz profesjonalistów, które powinno znaleźć się w każdej garderobie.


T-shirty i koszulki polo

Absolutna podstawa w każdej szafie! Marka NEO Tools oferuje nie tylko specjalistyczne t-shirty ostrzegawcze czy szykowne koszulki polo doskonałe na spotkania z klientami. Sukcesywnie poszerza ona swoją ofertę również o odzież z kreatywnymi nadrukami, które wyrażają pasję do motoryzacji i majsterkowania. W portfolio marki NEO można znaleźć t-shirty w wielu konfiguracjach kolorystycznych, wykonane z najwyższej jakości tkanin o podwyższonej gramaturze. Sięgając po kolekcję marki NEO Tools, skompletujesz garderobę do pracy i na co dzień.


Krótkie spodenki

W spodenkach roboczych ważną kwestią jest funkcjonalność, a co za tym idzie – odpowiednio dobrany materiał, przemyślany krój i możliwość przechowywania w kieszeniach podręcznych narzędzi, dokumentów, portfela oraz telefonu. Marka NEO Tools ma w swojej ofercie odzież z serii PREMIUM, a także DENIM czy też CAMO, których ponadczasowy styl i wielozadaniowość sprawdzą się równie dobrze w warsztacie, na survivalowych wyprawach czy podczas wolnego weekendu w mieście. Niektóre spodenki zostały wyposażone w paski, odpinane kieszenie, szlufki na narzędzia lub gumy w pasie pozwalające lepiej dopasować się do danej sylwetki. W odzieży roboczej marki NEO Tools zawsze będziesz czuł się komfortowo.


Czapki

Latem jedną z ważniejszych części ciała, która wymaga odpowiedniej ochrony jest głowa. Bardzo łatwo nabawić się udaru słonecznego od zbyt długiego wystawiania się na upalne promienie. Najprostszym i zarazem najbardziej skutecznym rozwiązaniem, aby temu zapobiec jest czapka. Marka NEO Tools oferuje zarówno nakrycia głowy PREMIUM z wysokiej jakości bawełny z wentylacją, po wytrzymałe modele Camo w praktycznych wzorach moro, aż po czapki w odblaskowych, dobrze widocznych z daleka kolorach. Ich atutem są również solidne daszki, które osłaniają oczy przed intensywnym światłem, pozwalając pracować niezależnie od warunków.


Obuwie

Dobrze dobrane obuwie robocze gwarantuje komfort i zabezpiecza stopy przed drobnymi urazami. Aby używać go w miejscu pracy, musi spełniać szereg wymogów. Warto podczas zakupu tego rodzaju obuwia zwrócić uwagę na kategoryzację i to, co w jej ramach oferuje dana para - wzmocniony podnosek, zabudowaną piętę czy system absorbujący wstrząsy. W lato ważna jest także odpowiednia wentylacja, dzięki której stopy pozostaną wypoczęte, nawet po wielu godzinach w nieustannym ruchu. Bez względu jednak na model i jego przeznaczenie, nie wolno zapominać o modnym designie obuwia. Ciekawym przykładem nowości marki NEO Tools jest projekt z oryginalnym wiązaniem, dzięki któremu szybko można ściągnąć i założyć wybraną parę. Podczas wyboru butów roboczych kieruj się zawsze wygodą, bezpieczeństwem oraz stylem.


Akcesoria

Bez względu jednak na aktualną porę roku, czasami podczas wykonywanej pracy wymagane są akcesoria, których obecność może być kluczowa dla bezpieczeństwa i ochrony. Posiadanie dodatkowych elementów wpływa również na komfort realizowanych zadań. Dobrym przykładem są ochraniacze kolan. Nakolanniki zaprojektowane ze specjalistycznych materiałów zabezpieczają najbardziej narażone na kontuzje części ciała. Przydatne mogą okazać się również rękawice, paski lub okulary. W ofercie dostępne są okulary z przyciemnianymi soczewkami oraz filtrem UV (obecnie 97-504, a wkrótce 97-507). Każdy z elementów wykonany został z wysokiej jakości surowców i – w zależności od modelu – służy innemu przeznaczeniu, żeby z jak największą precyzją spełniać swoją rolę. Produktom marki NEO Tools można zaufać.