Kurtki

Bluzy

Spodnie

T-shirty

Akcesoria


Kurtki i kamizelki

Bezpieczeństwo na drodze to kluczowa kwestia, mająca znaczenie dla każdego uczestnika ruchu - niezależnie od tego, czy porusza się on samochodem, rowerem czy pieszo. W trosce o bezpieczeństwo własne i innych, niezwykle istotne jest stosowanie odpowiednich środków ochrony, takich jak np. kurtki czy kamizelki odblaskowe. Te proste, a zarazem skuteczne elementy garderoby znacząco zwiększające widoczność na drodze, zwłaszcza w ograniczonych warunkach widoczności (np. zmroku, mgły, opadów deszczu).

Marka NEO oferuje odzież roboczą, której jaskrawe barwy i odblaskowe paski odbijające światło reflektorów samochodów sprawiają, że użytkownicy stają się widoczni z większej odległości. To znacznie redukuje ryzyko potencjalnych wypadków i kolizji, dając kierowcom więcej czasu na reakcję.

Warto pamiętać, że np. kamizelka lub kurtka odblaskowa to nieodzowny element wyposażenia, szczególnie w rejonach słabo oświetlonych czy na drogach poza obszarami miejskimi.


Bluzy

Bluzy odblaskowe marki NEO są szczególnie przydatne dla pieszych, biegaczy, rowerzystów i innych osób poruszających się w ruchu drogowym. Wysokiej jakości odblaskowe materiały, z których są wykonane, odbijają światło, informując kierowców o osobie na jezdni i przestrzegając o zachowaniu wzmożonej ostrożności.

Wybór bluzy odblaskowej o jaskrawym kolorze oraz wyposażonej w odblaskowe pasy to praktyczny sposób na aktywne przyczynienie się do swojego bezpieczeństwa i bezpieczeństwa innych.

Wygodna odzież marki NEO to również gwarancja ciepła oraz zabezpieczenia przed wiatrem. Bluzy wykonane są z wysokiej jakości tkanin. Modele z kapturem dodatkowo chronią głowę przed mrozem, a bluzy dzięki dużej ilości kieszeni – oferują również praktyczne miejsca do przechowywania.


Spodnie

Innowacyjnym rozwiązaniem w kwestii bezpieczeństwa na drodze są na pewno trwałe spodnie marki NEO. To jeden z tych elementów odzieży, który ma ogromny wpływ na poprawę widoczności i redukcję ryzyka wypadków na drodze. Dzięki swojej funkcjonalności oraz wyjątkowym właściwościom odbijającym światło, spodnie te są doskonałym rozwiązaniem dla pieszych, biegaczy czy rowerzystów.

Nie mniejszą popularnością cieszą się również w pracy, będąc niezbędnym wyposażeniem dla pracowników przy zadaniach drogowych, służby porządkowej czy osób, których działania mają miejsce szczególnie nocą, np. dla kurierów, pracowników magazynów lub kierowców.

Marka NEO oferuje spodnie ostrzegawcze na każdą porę roku - również odzież ocieplaną doskonałą na chłodne miesiące zimowe. Odpowiednie dopasowanie, różnorodność kieszeni, ale także dobór materiałów wpływających na komfort noszenia sprawiają, że te spodnie sprawdzą się podczas wielu różnych zadań.


T-shirty

Prostym, ale jednocześnie niezwykle skutecznym rozwiązaniem, które wpływa na poprawę widoczności na drodze są oczywiście sprawdzone t-shirty. Marka NEO ma w swojej ofercie koszulki w dwóch kolorach – pomarańczowym i żółtym, wykonane z jaskrawych materiałów i dodatkowo uzupełnionych o pasy odbijające światła reflektorów.

T-shirty robocze zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby wyróżnić noszącą je osobę niezależnie od pory dnia. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zapewniają komfort noszenia oraz odpowiednie właściwości termoregulacyjne. Sprawdzą się podczas rekreacyjnego uprawiania sportu jak i różnych zadań zawodowych.


Akcesoria 

Doskonałym uzupełnieniem odzieży roboczej marki NEO są akcesoria odblaskowe – łatwe do przewożenia i przechowywania, mogą znajdować się na stałym wyposażeniu samochodu czy roweru. Dostępne czapki odblaskowe w ciągu dnia osłaniają przed słońcem. Szelki można nosić na dowolnej odzieży prywatnej. Są świetnym rozwiązaniem na lato.

Z kolei kamizelki ostrzegawcze umożliwiają szybkie założenie widocznego elementu i zapewnienie odpowiedniej ochrony na jezdni. Są przewiewne, lekkie oraz wykonane z wysokiej jakości, trwałych materiałów.

Wyposaż się w odblaskową odzież marki NEO i bądź spokojny o swoje bezpieczeństwo na drodze.