Wiosna to czas, kiedy wyciągamy rowery z garaży, piwnic lub rowerowni i przygotowujemy je na nowy sezon. Wiele osób dojeżdża na rowerach do pracy, inni cieszą się beztroskimi przejażdżkami w pięknych okolicznościach przyrody – bez względu na to, w jakim celu użytkowane są twoje dwa kółka, wyposaż się w kilka produktów, które sprawią, że przyjemność z jazdy na rowerze będzie jeszcze większa!

Poniżej przygotowaliśmy zestawienie najbardziej niezbędnych gadżetów, narzędzi i elementów odzieży. Pomogą one zoptymalizować radość z roweru, jednocześnie przygotowując na każdą, niespodziewaną okoliczność na trasie. Z produktami marki NEO Tools zabierzesz ze sobą potrzebny bagaż, przeprowadzisz proste naprawy czy zabezpieczysz pojazd przed kradzieżą.


Akcesoria rowerowe

Bez względu na to, jakim modelem roweru dysponujesz, warto zastanowić się nad udogodnieniami, dzięki którym bezpiecznie i wygodnie zawsze dotrzesz do celu. Kiedy wyruszasz w dalszą trasę, niezbędna będzie mapa z łatwym dostępem do monitorowania drogi. Marka NEO Tools oferuje wodoodporne torby z uchwytem na telefon 91-001 lub proste w montażu uchwyty 91-000. Dla lepszej widoczności przyda się z kolei lusterko z regulowanym ramieniem 91-011, a dla zapalonych fanów roweru – komfortowe rękawiczki bez palców 91-016-L, przystosowane na każdą pogodę.

Dzięki szerokiej ofercie akcesoriów rowerowych NEO znajdziesz dla siebie nowoczesne udogodnienia bez względu na okazję!


Bagaż

Nieważne czy planujesz krótką trasę z punktu A do punktu B, czy zamierzasz spędzić na siodełku dobrych kilka godzin – odpowiedni plecak czy saszetka do przechowywania to podstawa. Wyruszając nawet na krótką wycieczkę, zapewne zabierzesz ze sobą dokumenty, telefon, portfel i klucze. Dobrze mieć je gdzie schować w taki sposób, aby nie przeszkadzały podczas jazdy lub nie wysunęły się niespodziewanie z kieszeni.

Dzięki pojemnej saszetce 84-324 lub plecakowi turystycznemu 84-325 marki NEO Tools weźmiesz ze sobą wszystko to, czego akurat potrzebujesz. 


Serwis roweru

Dbanie o dobrą kondycję roweru należy do obowiązków jego użytkownika. Właściwy stan pojazdu zapewnia bezpieczeństwo na drodze dla siebie i innych. Z tego powodu warto wyposażyć się w zestaw praktycznych narzędzi oraz akcesoriów, dzięki którym w łatwy sposób można dokonać szybkich napraw, usunąć usterki czy przykręcić poluzowane elementy.

Marka NEO Tools przygotowała nie tylko pojedyncze, praktyczne narzędzia, ale całe zestawy, które warto mieć w swoim warsztacie w razie nieprzewidzianych wypadków. Dzięki kompletowi kluczy czy łyżkom do opon rowerowych poradzisz sobie sam z naprawami, oszczędzając na serwisie.


Odzież

Wybierając się na rower, dobrze jest zadbać o odpowiednią garderobę. Przydatny tutaj okazuje się sposób tzw. ubierania na cebulkę. Podstawą jest oczywiście t-shirt z przewiewnego, oddychającego materiału. Szeroki wybór koszulek ma w swojej ofercie marka NEO Tools, która oferuje uniwersalną odzież z kreatywnymi nadrukami lub bez nadruków, w modnych kolorach. 

Na wyprawę rowerową należy zabrać również wygodną bluzę. Bluza ostrzegawcza 81-745-L dodatkowo zapewni wysoki stopień bezpieczeństwa na drodze po zmroku. Podróżując w pobliżu samochodów szczególnie warto pamiętać o odpowiedniej widoczności. W tym celu sprawdzą się również szelki odblaskowe 81-736 lub kamizelka ostrzegawcza 81-735-L.